Posjet Svetog Nikole
Autor: Vesna Benković, 7. 12. 2020.

Osnovnu školu „Grigor Vitez“ iz Svetog Ivana Žabna posjetio je 3. i 4. prosinca 2020. godine Sveti Nikola i razveselio poklonima naše predškolce i učenike od 1.-4. razreda. (...)

U ova COVID vremena učenici su bar nakratko zaboravili na probleme oko nas i „zasipali“ našeg Svetog Nikolu  mnoštvom dječjih zabavnih pitanja, a on ih je zauzvrat nagradio prigodnim poklonima.

U ime škole želim se zahvaliti na podršci Općini Sveti Ivan Žabno, te načelniku g. Bošnjaku i zamjeniku načelnika g. Markoviću.

Također bih se zahvalio obitelji Korpar iz Novog Gloga na darovanom boru koji će u ovo blagdansko vrijeme krasiti prostor Matične škole.

Ravnatelj: Tomislav Hanžeković