VAŽNO: Nastava prema A modelu
Autor: Karlo Pandur, 5. 11. 2021.

Sveti Ivan Žabno, 5. studenoga 2021.

OBAVIJEST ZA UČITELJICE/UČITELJE, UČENIKE I RODITELJE/SKRBNIKE

Poštovani učitelji, učenici i roditelji/skrbnici,

Sukladno zaključku Županijskog stožera civilne zaštite Koprivničko-križevačke županije od 5. studenoga 2021. godine, želim Vas obavijestiti da ćemo od ponedjeljka 8. studenoga krenuti na nastavu licem u lice u školi prema važećem rasporedu (prema modelu A za sve učenike od 1.-8. razreda).

Podsjećam da učenici u Matičnoj školi (C-turnusa) idu na nastavu prijepodne, dok učenici iz AB-turnusa idu na nastavu poslijepodne. Nastava u PŠ Cirkvena i PŠ Trema kreće u 8,00 sati, dok u PŠ Sveti Petar Čvrstec kreće od 8,15 sati.

Zamolio bih sve roditelje i učenike da se pridržavaju svih propisanih epidemioloških mjera, te da ne šalju djecu u školu u slučaju povišene temperature, respiratornih simptoma poput kašlja i kratkog daha ili koji su pod rizikom da su mogli biti u kontaktu s osobama pozitivnim na COVID-19 i sl.

Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: Tomislav Hanžeković