Važna obavijest
Autor: Karlo Pandur, 14. 11. 2021.

Sveti Ivan Žabno, 14. studenoga 2021.

OBAVIJEST ZA UČITELJICE/UČITELJE, UČENIKE I RODITELJE/SKRBNIKE

Poštovani učitelji, učenici i roditelji/skrbnici,

Slijedom upita nekolicine roditelja, želim Vas upoznati sa sadržajem Odluke Stožera civilne zaštite RH od 12. studenoga 2021. godine. Naime, ta Odluka se odnosi na obvezu predočavanja EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju, preboljenju odnosno obaveznom testiranju zaposlenika škole, na sve stranke koje dolaze u službene prostorije škole, uključujući i roditelje, na sve pružatelje usluga koji pružaju različite usluge u prostorima škole ili su angažirani za određene poslove ili druge osobe koje dolaze u prostor škole po bilo kojoj osnovi. Osobe koje se odbiju testirati ili odbiju predočiti EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz, ne mogu ulaziti i boraviti u službenim prostorijama škole.

Odluka se NE PRIMJENJUJE na učenike prilikom boravka u prostorima škole, na osobe mlađe od 16 godina, na osobe koje dovode dijete ili učenika u predškolu ili osnovnu školu ili ustanovu za odgoj i obrazovanje djece i adolescenate s posebnim potrebama.

Sve osobe tijekom boravka u službenim prostorijama škole obavezne su se pridržavati svih propisanih protuepidemijskih mjera, preporuka i uputa HZJZ.

Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: Tomislav Hanžeković