Županijsko natjecanje iz šaha
Autor: Vesna Benković, 1. 12. 2021.

U utorak, 30.11., održano je Županijsko natjecanje u šahu. Natjecanje je organizirala naša škola, a održano je u prostoru bivše kino dvorane. (...)

Natjecanje je nadzirao Vladimir Karagić iz šahovskog kluba Cirkvena. Pobjednik u muškoj konkurenciji bila je ekipa Osnovne škole „Antun Nemčić Gostovinski“ iz Koprivnice, a u ženskoj konkurenciji najbolja je bila ekipa Osnovne škole Molve. Naša ženska ekipa, u sastavu: Lana Car, Helena Domislović, Rita Rajković i  Laura Vodopija zauzela je vrlo dobro drugo mjesto. Voditelj naše ekipe je nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture Predrag Uremović.