„ČEPOVE SKUPLJAMO DA CIGLICE KUPIMO“
Autor: Vesna Benković, 5. 1. 2022.

I ove godine učenici naše škole priključili su se humanitarnoj akciji prikupljanja plastičnih čepova Udruge Maslačak iz Križevaca po nazivom „Čepove skupljamo da ciglice kupimo“. (...)

Udruga Maslačak  brine o osobama s intelektualnim poteškoćama te ovom akcijom želi sakupiti sredstva za dogradnju i proširenje stambenih prostorija Udruge u Križevcima.

Učenici su se spremno odazvali ovoj akciji te je u nekoliko tjedana sakupljeno sedam vreća čepova koje je ravnatelj Tomislav Hanžeković dostavio Udruzi.

Nadamo se da će i naš mali doprinos pomoći članovima Udruge da kvalitetnije provode projekte i programe te da što prije uživaju u zajedničkim aktivnostima u novim prostorima.

Nataša Oreč, prof. povijesti