Priredba povodom prvog dana škole

Priredbom održanom na prvi nastavni dan 3. rujna 2018.  u našoj školi njihovi stariji kolege, učenici drugih i trećih i četvrtih razreda, zaželjeli su dobrodošlicu prvašićima u školske klupe.

Bilo je tu skečeva iz svakodnevnog života prvašića u školi, recitacija, ali i pjesme. Program su pripremile učiteljice Nevenka Bajsić, Gordana Koščak i Tatjana Kopjar, uz glazbenu potporu učiteljice Višnjice Radić, a uz svoje nove učenike prvog razreda stajala je njihova učiteljica Mirela Tuk.

Ravnatelj Tomislav Hanžeković također je novim učenicima zaželio dobrodošlicu i u ime Koprivničko- Križevačke županije podijelio im reflektirajuće mini prsluke za sigurno sudjelovanje u prometu, ali i bombone i medenjake koje je ručno izradio gospodin Julijo Matos.

objavio: Vesna Benković   datum: 3. 9. 2018.