Festival tehničke kulture

U Križevcima je u sportskoj dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca 26. i 27. listopada održan Festival tehničke kulture.

Odrađene su razne radionice, demonstracije, prezentacije i izložbe kojima je cilj popularizacija tehničke kulture među djecom i mladima. Osim toga, na festivalu se predstavila i Učenička zadruga "Žito" iz OŠ "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno. Učenice 8. razreda Ana Žunić i Selena Dončević prezentirale su i prodavale proizvode  Keramičke grupe mentorice Ivančice Podhraški te Kreativnih radionica mentorice Nevzete Zdunić.

Mateja Prosenečki

objavio: Jerko Barišić   datum: 5. 11. 2018.