Pametan obrok za pametnu djecu

Dokumenti za prikaz
Karataši Karate-kluba "Grigor Vitez " osvojili šest medalja
Autor: Jerko Barišić, 10. 6. 2011.

Shitoryu karate do klub iz Svetoga Ivana Žabna proteklog je vikenda bio domaćin 1.  Kupa  „Grigor Vitez“. Nastupilo je stotinjak karataša sjeverozapadne Hrvatske.

Kod limača odličan je bio Jakov Čehok,  osvojivši 2. mjesto u katama.  Jasmina Kump osvojila je 2. mjesto u katama kod mlađih učenica.   Kod mlađih učenika 1. mjesto osvojio je Filip Čehok,  dok je njegov klupski kolega Luka Dolački osvojio 2. mjesto u istoj kategoriji.   U kategoriji učenika 2. mjesto  osvojila je Tajana Kump,  a  3. mjesto Karlo Hlebec.

Na turniru sudjelovali su još i Mihael Dumić, Dario Obajgor, Ana Kuprešak, Karlo Falat i Martin Čorc.

Turnir u Sv.Ivanu Žabnu bio je u suradnji s tehničkim trenerom Bogdanom Lipićem, a u organizaciji trenerice Marine Kic.