« Siječanj 2022 »

Projekt o prehrani

Pametan obrok za pametnu djecu

Autor: Vesna Benković, 10. 11. 2020.

Poznato je da je jesen najbolja slikarica, da može svojom paletom obojiti krajolik naraskošnijim nijansama.

Učenici 5.c razreda pokazali su da i oni sami mogu biti kreativni i maštoviti.

Izrađujući šešire od jesenskih plodova i pričajući o njihovim pustolovinama, otputovali su na krilima vjetra kroz krošnje drveća, na nogometne terene, u berbe grožđa, pomogli su pripremati zimnicu, spasili životinje u nevolji i izgradili prijateljstva. Prošlog je tjedna bilo uistinu veselo u 5.c razredu.

A na zanimljive jesenske pustolovine još neko vrijeme podsjećat će nas predivni jesenski šeširi.