Dokumenti za prikaz
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Sportske aktivnosti u Križevcima
Autor: Vesna Benković, 25. 4. 2023.

24.04.2023.održana je 26. Utrka ulicama grada na kojoj je nastupilo 50 učenika naše škole od 1.do 8.razreda. Na natjecanju su nastupili i učenici iz PŠ Sveti Petar Čvrstec. Osim na utrci 60 učenika sudjelovalo je i na natjecanjima u futsalu, graničaru i šahu u organizaciji PLAZMA SPORTSKIH IGARA MLADIH. (...)

Pojedinačno su se istaknuli Helena Domislović koja je osvojila 1.mjesto u šahu za djevojčice do 15 godina i učenik 7.razreda Andrija Pukec koji je u utrci na 1000 metara 7.i 8.-ih razreda osvojio 3.mjesto. Zatim su učenici 3.i 4.razreda u graničaru, ekipa VITEZOVCI osvojila 3.mjesto,dok su naši učenici igrali u finalu futsala.
Moram pohvaliti sve učenike koji su predstavljali svoju školu, ali i učitelje, roditelje i tehničko osoblje koji su ih motivirali i pratili ih na natjecanje- Tatjanu Kopjar, Mirelu Tuk, Nevenku Bajsić, Gordanu Koščak, Anamariju Harmicar Puljiz, Predraga Uremovića, Miljenka Sokača, Marka Kranjčevića, te naše roditelje Nevenu Domislović i Anu Zrinski.