Ruka u ruci za učeničke rukotvorine
Autor: Vesna Benković, 18. 5. 2023.

Dana 19.5.2023. u prostorijama Općine Sveti Ivan Žabno održan je uspješan sastanak predstavnika Učeničke zadruge “Žito” i općinskog načelnika g. Nenada Bošnjaka. (...)

Sastanku s načelnikom nazočili su Matea Žunić (6.b), glasnogovornica UZ “Žito”, ravnatelj Tomislav Hanžeković te učiteljice I. Sudinec i N. Oreč.

Matea je predstavila projekt Brand- Brezovljani i učeničke rukotvorine s ciljem popularizacije neolitičkog nalazišta Brezovljani. Načelnik je rado prihvatio ideju malih zadrugara da ovi ručno rađeni suveniri postanu sastavni dio pomidžbe Općine Sveti Ivan Žabno uz njenu 30. godišnjicu koja se svečano obilježava na ovogodišnjim Svetoivanjskim danima.

Dogovor o suradnji Općine i UZ “Žito” načelnik je zapečatio rukovanjem s Mateom.

Medijska grupa

Ruka u ruci za učeničke rukotvorine
Autor: Vesna Benković, 18. 5. 2023.

Medijska grupa