Važna obavijest!
Autor: Karlo Pandur, 15. 9. 2020.

Sveti Ivan Žabno, 15. rujna 2020.

Predmet: Preporuka o ukidanju obaveze nošenja maski za učenike i nastavnike u učionicama za vrijeme trajanja nastave;

Poštovani nastavnici, učenici, roditelji,

obavještavam Vas da je stožer civilne zaštite Koprivničko-križevačke županije na temelju sadašnje epidemiološke situacije donio preporuku o ukidanju obaveze nošenja maski za učenike i nastavnike u učionicama za vrijeme trajanja nastave u osnovnim i srednjim školama, osim u mješovitim grupama u kojima za vrijeme izvođenja nastave borave učenici iz različitih razrednih odjeljenja (npr. za vrijeme održavanja sata vjeronauka, stranih jezika ili informatike).

Maske su i dalje obavezne u zajedničkim školskim prostorima izvan učionica, u javnom prijevozu te prilikom dolaska i odlaska iz škole.

Preporuke će se primjenjivati od srijede 16. rujna 2020., a u slučaju pogoršanja epidemiološke situacije na području Koprivničko-križevačke županije, Stožer će donijeti odluku o ponovnom uvođenju obaveze nošenja zaštitnih maski unutar učionica.

Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: Tomislav Hanžeković