preskoči na sadržaj
 

smiley     MŠ GRIGOR VITEZ, SVETI IVAN ŽABNO (5.-8.r)           wink

Razred Razrednik AB ujutro AB popodne  
5.a Zoran Cvetković, Salmina Gerić na zamjeni UTO.10:40-11:25 PET.16.40-17.25  
5.b Krunčica Kuhar-Kozlik SRI.9:50 -10:35 SRI. 15:50 -16-35  

6.a

Mario Trninić

PET.12:20-13:05 PET.17:30-18:15

 

6.b

Ljerka Čeredar

ČET.12:20-13:05 SRI. 15:00-15:45

 

6.c

Slavica Đaković

PON.14:00-14:45 UTO.12:20-13:05  

         7.a

Ana Bakar UTO. 10:40-11:25 PON.17:30-18.15  

7.b

Tomislav Hrebak

SRI. 11:30-12:15 SRI. 13:10-14:00

 

7.c  Marin Glamuzina PON. 15:50-16:35 SRI. 10:40-11:25  
8.a Predrag Uremović      

8.b

Višnjica Radić

SRI. 12:20-13:05 PON.15:50-16:35  
8.c Ivančica Podhraški ČET. 14:00-14:45 ČET.14:00-14:45  

VJERONAUK

Jelena Valentak

ČET. 11:30- 12:15 ČET. 15:50-16:35

 

  POVIJEST Nataša Oreč      
NJEMAČKI JEZIK Sanjica Marković UTO.11:30- 12:15 PET. 10:40-11:25  
MATEMATIKA Lucija Šikić      
PRIRODA, BIOLOGIJA Alica Šakić UTO.2.SAT UTO.2.SAT  
GEOGRAFIJA Nada Rogožar PON.4.SAT ČET.1.SAT  
ENGLESKI J. Biljana Babić PON.13:10-13:55 SRI. 12:20-13:10  
INFORMATIKA Danijela Biškup PON.13:10 -14:00 PON.9:50 - 10:35  
KEMIJA Nataša Šmid      
FIZIKA Ratislav Matić PON.9:50- 10:35 UTO. 9:50-10:35  
TZK Magdalena Markešić, Marijana Marinić      
Engleski jezik Ivana Mandić ČET.12:20-13:05 ČET.14:00-14:45  

smiley     MŠ GRIGOR VITEZ, SVETI IVAN ŽABNO (1.-4.r)     wink

RAZRED

UČITELJICA

Prije podne

Poslije podne

 

2.r Nevenka Bajsić UTO.8:00-8:45 ČET.14:00-14:45 PON. 5.SAT popodne
3.r Tatjana Kopjar UTO.8:50-9:35 UTO. 15:00-15:45  

4.r.

Mirela Tuk

   UTO.3.SAT      ČET. 3.SAT

 

1.r

Gordana Košćak

UTO.3.SAT UTO.3.SAT  

PŠ ČVRSTEC          smiley

RAZRED

UČITELJICA

Prije podne

Poslije podne

 

3.r
 

Anamarija Harmicar Puljiz

PON.11:00-11:45

 

 

2. i 4.

Ivana Belošević

 

 

 

1.r

Nikolina Kušec

 

 

 

engleski jezik Martina Sokač PON. 12:30-13:05    

PŠ CIRKVENA   smiley

RAZRED

UČITELJICA

Prije podne

Poslije podne

 

4.r

Mirjana Mrnjavčić

 

 

 

3.r Irena Jurković UTO.12:15-13:00    
2.r Brigita Novak PON. 8:50-9:30    

1.r

Nikolina Slavinić

 

 

 

engleski jezik Martna Sokač UTO.11:25-12:00    

PŠ TREMA     smiley

RAZRED

UČITELJICA

Prije podne

Poslije podne

 

3.r

Snježana Božić

   

 

2. i 4. r.

Ivana Carević Krtolica

   

 

1.r

Mandica Kranjčević

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napomena: Poštovani roditelji, raspored individualnih informacija odvija se sukladno turnusu koji učenici pohađaju. 

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Raspored zvona
 

 

SAT PRIJE PODNE POSLIJE PODNE
0. 7:15 - 8:00 12:25 - 13:10
1.  8:oo - 8:45 13:15 - 14:00
2. 8:50 - 9:35 14:05 - 14:50
  9:35 - 9:50 (veliki odmor) 14:50- 15:05 (veliki odmor)
3 9:50 - 10:35 15:05 - 15:50
4 10:40 - 11:25 15:55 - 16:40
5 11:30 - 12:15 16:45 - 17:30
6. 12:20 - 13:05 17:35 - 18:20

 


Oglasna ploča

Tražilica



Korisni linkovi
Školstvo

Dnevni tisak

Časopisi


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju