preskoči na sadržaj
Djelatnici

Ravnatelj škole:  Tomislav Hanžeković, prof. fizike

 

STRUČNI SURADNICI

Pedagog: Sanda Uremović, prof. pedagogije

Defektolog: Nevzeta Zdunić, prof. defektolog

Knjižničar: Vesna Benković, dipl. teolog i dipl. bibliotekar.

 

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE                                       

Tajnik škole: Ksenija Vrabelj, upr. pravnik

Računovođa škole: Renata Lusavec, ekonomski stručni suradnik

 

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE

MŠ GRIGOR VITEZ

Gordana Koščak, dip.uč. s pojač. prog. iz nastavnog predmeta hrvatski jezik

Mirela Tuk, dipl. uč. s pojač. prog. prirodoslovlje

Tatjana Kopjar, dipl.uč. s pojačanim prog. iz nastavnog predmeta hrvatski jezik

Nevenka Bajsić, nas. RN

PŠ CIRKVENA

Irena Jurković, nas. RN

Mirjana Mrnjavčić, nas. RN

Nikolina Slavinić, dipl.uč. s pojač. prog. iz nast. predm. hrvatski jezik i književnost

Brigitta Novak, dipl.uč. s pojač. prog. iz nast. pred. hrvatski jezik

PŠ SVETI PETAR ČVRSTEC

Nikolina Kušec, nastavnik RN

Ivana Belošević, magistra primarnoga obrazovanja

Anamarija Harmicar Puljiz, dipl.uč. s pojačanim prog. iz nast. predm. povijest

PŠ TREMA

Snježana Božić, nas.RN

Mandica  Kranjčević, nas.RN

Ivana Carević Krtolica, dipl.uč. s pojačanim prog. iz nast. predmeta informatika (zamjena Katarina Grgić, magistra primarnoga obrazovanja)

 

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

Učitelji hrvatskog jezika

Ana Bakar, mag.prim.educ

Ivančica Sudinec, prof. hrvatskog jezika i književnosti i fonetike (Slavica Đaković, prof. hrvatskog jezika i književnosti i južnoslavenskih jezika i književnosti)

Tomislav Hrebak, mag. educ. pfilol. croat. et mag. educ.phon.

 

Učitelji engleskog jezika

Ivana Mandić, dipl.uč. s pojačanim predmetom  eng. jezik

Krunčica Kuhar Kozlik, dipl. uč. s pojačanim prog. iz nast. predmeta eng. jezik

Biljana Babić, dipl.uč. s pojačanim programom iz nast. pred. eng. jezik

Martina Sokač, dipl.uč. s pojačanim programom iz nast. pred. eng. jezik

 

Učitelji njemačkog jezika

Sanjica Marković

 

Učitelji matematike

Ljerka Čeredar, dipl.ing. mat.

Andreja Tutić, dipl.uč. s pojačanim prog. iz nast. predm. matematika (zamjena Marin Glamuzina, magistar inženjer elektrotehnike i informacijske tehnologije)

Lucija Šikić, mag. prim. educ.

 

Učitelj fizike:

Ratislav Matić

Učitelj kemije:

Nataša Šmid, prof. kemije

Učitelj biologije i prirode:

Alica Šakić, nast. domaćinstva i biologije

Učitelj povijesti:

Nataša Oreč, prof. hrv. jezika i povijesti

Učitelj geografije:

Nada Rogožar, nas. povijesti i geografije

Učitelj tehničke kulture:

Zoran Cvetković, prof. politehnike (zamjena Salmina Gerić, inženjer računarstva)

Učitelj likovne kulture:

Ivančica Podhraški, dipl. uč. s pojačanom lik. kult.

Učitelj glazbene kulture:

Višnjica Radić, prof. glaz. kulture

Učitelji tjelesne i zdravstvene kulture:

Predrag Uremović, prof. fizičke kulture

Magdalena Markešić, magistra kineziologije (zamjena Marijana Marinić, profesor kineziologije)

Informatičar:

Ivana Dvečko, dipl. uč.  s pojačanim predmetom  informatika (zamjena  Danijela Biškup, dipl. uč. s pojačanim programom iz nastavnog predmeta informatika)

 

Vjeroučitelji:

Mario Trninić, dipl. teolog

Ana Škrlec, dipl. kateheta - MŠ i PŠ Cirkvena, (Jelena Valentak, dipl. teolog)

Ivana Pavlović Mikulić, dipl. kateheta - PŠ Trema

Jakov Golomeić, dipl. teolog - PŠ Sveti Petar Čvrstec

 

NENASTAVNO OSOBLJE

Kuharice

Katarina Knapić (zamjena Snježana Habijanec)

Marija Bošnjak

Domar

Predrag Halužan

Spremači

Darko Todorović

Božica Drugčević

Katica Prašnički

Sanja Benko - PŠ Cirkvena

Vjekoslav Pošta - domar-ložač i spremač u PŠ Sv. Petar Čvrstec i PŠ Trema

Jasna Brestak  - PŠ Trema

Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Raspored zvona
 

 

SAT PRIJE PODNE POSLIJE PODNE
0. 7:15 - 8:00 12:25 - 13:10
1.  8:oo - 8:45 13:15 - 14:00
2. 8:50 - 9:35 14:05 - 14:50
  9:35 - 9:50 (veliki odmor) 14:50- 15:05 (veliki odmor)
3 9:50 - 10:35 15:05 - 15:50
4 10:40 - 11:25 15:55 - 16:40
5 11:30 - 12:15 16:45 - 17:30
6. 12:20 - 13:05 17:35 - 18:20

 


Oglasna ploča

Tražilica



Korisni linkovi
Školstvo

Dnevni tisak

Časopisi


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju