preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno

Login
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Raspored zvona
 

 

SAT PRIJE PODNE POSLIJE PODNE
0. 7:15 - 8:00 12:25 - 13:10
1.  8:oo - 8:45 13:15 - 14:00
2. 8:50 - 9:35 14:05 - 14:50
  9:35 - 9:50 (veliki odmor) 14:50- 15:05 (veliki odmor)
3 9:50 - 10:35 15:05 - 15:50
4 10:40 - 11:25 15:55 - 16:40
5 11:30 - 12:15 16:45 - 17:30
6. 12:20 - 13:05 17:35 - 18:20

 

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Djelatnici

Ravnatelj škole:  Tomislav Hanžeković

 

STRUČNI SURADNICI

Pedagog: Sanda Uremović

Edukacijski rehabilitator: Nevzeta Zdunić

Knjižničar: Vesna Benković

 

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE                                       

Tajnik školske ustanove: Ksenija Vrabelj

Voditelj računovodstva: Renata Lusavec

 

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE

MŠ GRIGOR VITEZ

Gordana Koščak

Mirela Tuk

Tatjana Kopjar

Nevenka Bajsić

PŠ CIRKVENA

Irena Jurković

Mirjana Mrnjavčić

Nikolina Slavinić

Brigitta Novak

PŠ SVETI PETAR ČVRSTEC

Nikolina Kušec

Ivana Belošević

Anamarija Harmicar Puljiz

PŠ TREMA

Snježana Božić

Mandica  Kranjčević

Ivana Carević Krtolica

 

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

Učitelji hrvatskog jezika

Ana Bakar (Mateja Prosenečki - zamjena)

Ivančica Sudinec

Tomislav Hrebak

 

Učitelji engleskog jezika

Ivana Mandić

Krunčica Kuhar Kozlik

Biljana Kunovec

Martina Sokač

 

Učitelj njemačkog jezika

Karlo Pandur

 

Učitelji matematike

Ljerka Čeredar

Andreja Tutić

Petra Stančić

 

Učitelj fizike

Ratislav Matić

 

Učitelj kemije

Nataša Šmid

 

Učitelj biologije i prirode

Tanja Horaček

 

Učitelj povijesti

Nataša Oreč

 

Učitelj geografije

Sanja Hmelina

 

Učitelj tehničke kulture

Zoran Cvetković (Neven Bajsić - zamjena)

 

Učitelj likovne kulture

Ivančica Podhraški

 

Učitelj glazbene kulture

Višnjica Radić

 

Učitelji tjelesne i zdravstvene kulture

Predrag Uremović

Tomislav Matoić

 

Učitelj informatike

Ivana Dvečko

Iva Bošnjak

Mateja Tukša

 

Vjeroučitelji

Mario Trninić

Ana Škrlec

Dražen Valentić

Ivana Pavlović Mikulić - PŠ Trema

Jakov Golomeić - PŠ Sveti Petar Čvrstec

 

NENASTAVNO OSOBLJE

Kuharice

Snježana Habijanec

Katarina Knapić (Martina Ledinski, Nataša Međimorec - zamjene)

Domar

Predrag Halužan

Spremači

Darko Todorović (Petra Jurešić - zamjena)

Božica Drugčević

Katica Prašnički

Sanja Benko - PŠ Cirkvena

Vjekoslav Pošta - domar-ložač i spremač u PŠ Sv. Petar Čvrstec i PŠ Trema

Jasna Brestak  - PŠ Trema

preskoči na navigaciju