preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Grigor Vitez" Sveti Ivan Žabno

Login

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Važna obavijest- raspored sati i prijevoz učenika
Autor: Karlo Pandur, 24. 9. 2020.

Sveti Ivan Žabno, 25. rujna 2020.

Predmet: Polazak autobusa po stanicama  i raspored sati od 28. rujna 2020.

PŠ Cirkvena (1.-4. razred):

Polasci autobusa po stanicama: Hrsovo – 7,15, Ladinec – 7,20, Brdo Cirkvensko – 7,25, Kuštani – 7,30, dolazak u školu u 7,45 sati.

U PŠ Cirkvena autobus dolazi u 7,45 sati i odlazi u 12,20 sati (pon. – čet.), odnosno odlazi u 11,30 (petak).

U Matičnoj školi: C-turnus je prijepodne (Brezovljani, Haganj, Novi Glog…) .

Polasci autobusa po stanicama: Brezovljani – 7,15, kod Brkovića – 7,20, Novi Glog – 7,25, Škrinjari – 7,30, Haganj – 7,35, dolazak pred školu u 7,45 sati.

1.autobus (učenici od 1.-4. razreda) – autobus dolazi cijeli tjedan u 7,45 sati i odlazi u 11,50 sati (pon.-čet.), odnosno u petak u 11,05 sati.

2.autobus (učenici od 5.-8. razreda) – autobus dolazi cijeli tjedan u 7,45 sati i odlazi u 13,20 sati.

AB-turnus je poslijepodne (Raščani, Hrsovo, Prkos) – autobusi dolaze u 13,35 sati i odlaze u 18,25 sati.

Autobus 1: Hrsovo – 13,15, Cirkvena – 13,20, dolazak u školu u 13,35.

Autobus 2: Raščani – 13,00, Sveti Petar Čvrstec – 13,00, Ervišci – 13,05, Vukoslav – 13,05, Cepidlak – 13,10, Brdo Cirkvensko – 13,15, Ladinec – 13,15, Kuštani – 13,20, Novi Glog – 13,25, dolazak u školu u 13,35.

Autobus 3: Prkos – 12,50, Osuđevo – 13,00, Grabrovec – 13,15, Trema 7 km. – 13,20, dolazak u školu u 13,35.

 

 

 

 

Vc

VIc

VIIc

VIIIb

 

 

Va

Vb

VIa

VIb

VIIa

VIIb

VIIIa

P O N E D J E LJ A K

1.

8:00

HJ1

VJ2

MA3

KE5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

8:45

HJ1

VJ2

MA3

KE5

1.

13:50

INF9

MA6

PO2

GE1

EJ4

GK3

HJ5

3.

9:30

TZK

HJ2

KE5

VJ3

2.

14:35

INF9

MA6

PO2

GE1

GK4

EJ3

HJ5

4.

10:20

TZK

HJ2

KE5

VJ3

3.

15:25

VJ8

GE6

HJ2

MA1

MA4

BI3

EJ9

5.

11:05

EJ1

INF9

HJ5

TZK

4.

16:10

VJ8

GK6

HJ2

MA1

MA4

BI3

EJ9

6.

11:50

EJ1

INF9

HJ5

TZK

5.

16:55

HJ8

VJ6

LK2

HJ1

BI4

FI3

TK9

7.

12:35

ina1

ina9

ina5

ina3

6.

17:40

HJ8

VJ6

LK2

HJ1

BI4

FI3

TK9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U T O R A K

1.

8:00

LK2

MA1

TZK

FI3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

8:45

LK2

MA1

TZK

FI3

1.

13:50

PR5

PO2

GE1

EJ8

INF9

MA3

MA4

3.

9:30

HJ2

EJ1

FI5

MA3

2.

14:35

PR5

PO2

GE1

EJ8

INF9

MA3

MA4

4.

10:20

HJ2

TZK

FI5

MA3

3.

15:25

GE5

HJ2

MA1

INF9

TZK

PO3

BI4

5.

11:05

PO2

TZK

GK5

EJ3

4.

16:10

HJ5

HJ2

MA1

INF9

TZK

PO3

BI4

6.

11:50

PO2

GK1

izNJ5

EJ3

5.

16:55

izNJ5

izNJ2

PR1

TK9

HJ7

HJ3

GE4

7.

12:35

 

 

izNJ5

SR3

6.

17:40

izNJ5

izNJ2

PR1

TK9

HJ7

HJ3

GE4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S R I J E D A

1.

8:00

INF9

PR5

GE3

HJ2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

8:45

INF9

PR5

GE3

HJ2

1.

13:50

EJ7

LK4

EJ1

VJ2

MA3

EJ8

GK6

3.

9:30

GE1

MA5

BI3

INF9

2.

14:35

EJ7

LK4

GK1

VJ2

MA3

EJ8

PO6

4.

10:20

GE1

HJ5

MA3

INF9

3.

15:25

MA7

EJ4

VJ1

HJ2

KE5

TZK

PO6

5.

11:05

PR1

HJ5

MA3

GK2

4.

16:10

MA7

EJ4

VJ1

HJ2

KE5

TZK

EJ6

6.

11:50

GK1

 

HJ3

izNJ2

5.

16:55

TK9

HJ4

HJ1

PO2

EJ3

KE5

TZK

7.

12:35

 

 

HJ3

izNJ2

6.

17:40

TK9

 

HJ1

PO2

EJ3

KE5

TZK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Č E T V R T A K

1.

8:00

HJ2

GE1

PO5

MA3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

8:45

HJ2

GE1

PO5

MA3

1.

13:50

MA6

PR1

EJ8

MA5

FI3

INF9

VJ4

3.

9:30

MA2

PO1

EJ5

GE3

2.

14:35

MA6

PR1

EJ8

MA5

FI3

INF9

VJ4

4.

10:20

MA2

PO1

EJ5

GE3

3.

15:25

HJ6

MA1

MA7

PR5

LK3

VJ9

FI4

5.

11:05

izNJ2

EJ1

INF9

PO3

4.

16:10

HJ6

MA1

MA7

PR5

LK3

VJ9

FI4

6.

11:50

izNJ2

EJ1

INF9

PO3

5.

16:55

TZK

HJ1

izNJ7

izNJ5

VJ3

TK9

MA4

7.

12:35

 

 

SR5

SR3

6.

17:40

TZK

HJ1

izNJ7

izNJ5

VJ3

TK9

MA4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P E T A K

1.

8:00

VJ1

MA3

BI5

LK2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

8:45

VJ1

MA3

BI5

LK2

1.

13:50

GK2

EJ7

TZK

EJ6

HJ1

GE3

INF9

3.

9:30

MA1

TK9

VJ5

BI2

2.

14:35

EJ2

MA7

TZK

GK6

HJ1

GE3

INF9

4.

10:20

MA1

TK9

VJ5

BI2

3.

15:25

PO2

TZK

INF9

HJ6

GE1

MA3

HJ5

5.

11:05

EJ1

HJ3

TK9

EJ2

4.

16:10

PO2

TZK

INF9

HJ6

GE1

MA3

HJ5

6.

11:50

 

izNJ3

TK9

HJ2

5.

16:55

GE2

INF9

HJ8

TZK

PO1

HJ3

KE5

7.

12:35

 

izNJ3

EJ5

HJ2

6.

17:40

 

INF9

HJ8

TZK

PO1

HJ3

KE5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ravnatelj: Tomislav Hanžeković

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju