Važna obavijest!
Autor: Karlo Pandur, 5. 10. 2020.

Sveti Ivan Žabno, 5. listopada 2020.

OBAVIJEST ZA UČITELJICE/UČITELJE, UČENIKE I RODITELJE/SKRBNIKE

Poštovani učitelji, učenici i roditelji/skrbnici,

Stožer civilne zaštite Koprivničko-križevačke županije je uz suglasnost epidemiološke struke donio Odluku u ponovnom uvođenju obaveze nošenja maski za učenike (5.-8. razred) i nastavnike u učionicama za vrijeme trajanja nastave te u mješovitim grupama za vrijeme izvođenja nastave u kojima borave učenici iz različitih razrednih odjeljenja.

Maske su kao i do sada, obavezne u zajedničkim školskim prostorima izvan učionica, u javnom prijevozu te prilikom dolaska i odlaska iz škole.

Odluka će se primjenjivati od 5. listopada 2020. godine na temelju trenutne epidemiološke situacije na području Koprivničko-križevačke županije.

Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: Tomislav Hanžeković