Autor: Vesna Benković, 20. 2. 2024.

REPUBLIKA HRVATSKA                                                                                                                                 KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA GRIGOR VITEZ                                                                                                                          SVETI IVAN ŽABNO

Sveti Ivan Žabno, 20. veljače 2024.

OBAVIJEST ZA RODITELJE/SKRBNIKE I UČENIKE

Zbog skore provedbe nacionalnih ispita za učenike 4.-ih i 8.-ih razreda tijekom mjeseca ožujka, doći će do promjene smjena/turnusa od 26. veljače 2024. godine.

Tako će u tjednu od 26.02.-01.03.2024. na nastavu prijepodne krenuti učenici iz AB-turnusa (5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 8.a i 8.b), dok će C-turnus (1.c, 2.c, 3.c, 4.c, 5.c, 6.c, 7.b i 8.c) imati taj tjedan nastavu poslijepodne.

U tjednu iza, od 04.03.-08.03.2024. godine, C-turnus će biti na nastavi prijepodne, dok će AB-turnus biti na nastavi poslijepodne, zbog provedbe nacionalnih ispita za učenike četvrtih razreda.

Od 11.03.2024. godine kreću nacionalni ispiti za osmaše koji će trajati do 27. ožujka 2024. godine, a o satnici i rasporedu ćemo Vas izvijestiti na vrijeme.

Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: