Projekt Pružimo ruku
Autor: Vesna Benković, 25. 3. 2024.

Već tradicionalan suradnja i zajednička radionica sa polaznicima COOR-a Križevci , održala se 22.3.2024. u prostoru školske knjižnice od 9 i 30- 11 i 30, u okviru zajedničkog projekta Pružimo ruku.(...)

U zajedničkom druženju sudjelovali su učenici , članovi Keramičara i Kreativnih radionica (6.c, 4 raz., 6.b i 5.c), učeničke zadruge Žito i njihove voditeljice.

Ravnatelj škole zaželio je dobrodošlicu gostima, njihovim učiteljicama i ravnatelju COOR-a Križevci.

Stekla su se nova poznanstva, stvorile nove simpatije i naučili smo nešto novo u izradi uskršnjih ukrasa: pilići od vune i češera, veseli piceki sa perjem, te izrada patkica.

Druženje je bilo kratko ali slatko, sa pauzama za zakusku i ručak.

Do skorog ugodnog druženja i zajedničke božićne radionice u COOR Križevci, rastali smo se u ugodnom raspoloženju i prigodne uskršnje poklone po izboru naših gostiju.

Nevzeta Zdunić,

Edukacijski rehabilitator