POZIV NA GLEDANJE PROJEKCIJE FILMA „NAŠ ZVONIMIR BALOG – IGROTVORNI GENIJ“
Autor: Karlo Pandur, 4. 6. 2020.

Poštovani prijatelji Balogijade,

ovogodišnju smo Balogijadu zbog poznate situacije uzrokovane virusom COVID-19, nažalost, morali otkazati, o čemu smo ranije već i pisali na stranicama naše škole.

Međutim, korona nam ne može oduzeti balogovsku igru i radost, stoga vas pozivamo da sutra (petak), 5. lipnja 2020. (na dan kada se 2. Balogijada trebala održati),

s početkom u 17,00 sati na web-stranici i facebook-stranici Osnovne škole „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno pogledate film „Naš Zvonimir Balog – igrotvorni genij“. Autor je filma Tomislav Hrebak, voditelj Balogijade.

Dodatne informacije možete pročitati niže u tekstu.

Do sutra lijep vam balogovski pozdrav! smiley

KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA „GRIGOR VITEZ“ SVETI IVAN ŽABNO

Trg Karla Lukaša 7

48 214 Sveti Ivan Žabno

Kontakt: 048/851-408

E-mail: balogijada@gmail.com

Web-stranica škole: http://os-gvitez-zabno.skole.hr/

KLASA: 602-02/20-01/07

URBROJ: 2137-46-20-03

--------------------------------

Sveti Ivan Žabno, 4. lipnja 2020.

POZIV NA GLEDANJE PROJEKCIJE FILMA „NAŠ ZVONIMIR BALOG – IGROTVORNI GENIJ“

Poštovani kolege učitelji, nastavnici i ravnatelji, dragi suradnici i prijatelji,

iznimno nam je žao što je ovogodišnja 2. Balogijada, u obliku u kojemu je planirana, sukladno raspisanom natječaju – s očekivanim sudjelovanjem vaših učenika onako kako je to vrlo lijepo bilo prošle godine, otkazana!

Naime, zbog poznate društvene, a time i odgojno-obrazovne situacije uzrokovane pandemijom virusa COVID-19, zaprimili smo mali broj učeničkih radova, što je i razumljivo s obzirom na neodvijanje nastave u klasičnom obliku.

Uzimajući sve okolnosti u obzir, gdje je na prvom mjestu i dalje, kao i uvijek, sigurnost naše djece, najrazumnijim smo rješenjem smatrali otkazivanje ovogodišnje Balogijade u izvornom planiranom obliku. Molimo vas za razumijevanje u ovim nesretnim virusnim okolnostima.

Međutim, ne želeći u potpunosti prekinuti radost balogovske igre, pozivamo Vas da na dan kada se trebala održati 2. Balogijada, 5. lipnja 2020. (petak) s početkom u 17,00, sati, na web-stranici i facebook-stranici Osnovne škole „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno pogledate film „Naš Zvonimir Balog – igrotvorni genij“. Autor je filma Tomislav Hrebak, voditelj Balogijade.

Ovom prilikom, kako je i ranije objavljeno na stranicama naše škole, obavještavamo mentore i njihove učenike koji su svoje radove poslali na raspisani natječaj 2. Balogijade (velikom većinom prije početka nastave na daljinu) da će za svoj trud svi biti nagrađeni ravnopravnim prigodnim nagradama koje će biti dostavljene na adresu škole koju učenici pohađaju.

U nadi da ćemo sljedeće školske godine na vašoj i našoj Balogijadi mjeriti radost učenika, a ne njihovu temperaturu, srdačno vas pozdravlja balogovska ekipa iz Svetog Petra Čvrsteca i Svetog Ivana Žabna! 😊

Povjerenstvo za organizaciju 2. Balogijade