OBAVIJEST
Autor: Vesna Benković, 5. 1. 2023.

REPUBLIKA HRVATSKA                                                                                                                                 KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA GRIGOR VITEZ                                                                                                                          SVETI IVAN ŽABNO

Sveti Ivan Žabno, 5. siječnja 2023.

OBAVIJEST

Obavještavam sve učenike i roditelje/skrbnike da nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak (9. siječnja 2023. godine) prema sljedećem rasporedu:

Matična škola: 5.a, 5.b, 6.a, 7.a, 7.b, 8.a i 8.b na nastavi su prijepodne od 8,00 sati.

1.c, 2.c, 3.c, 4.c, 5.c,6.b, 7.c i 8.c na nastavi su poslijepodne od 13,10, odnosno 14,00 sati.

Polazak po stanicama je po satnici kako je i bilo.

PŠ Cirkvena: Učenici su na nastavi prijepodne od 8,00 sati. Polazak po stanicama je po satnici kako je i bilo.

PŠ Trema: Učenici su na nastavi od 8,00 sati.

PŠ Sveti Petar Čvrstec: Učenici su na nastavi od 8,15 sati.

Pred sam početak 2. polugodišta moram Vas obavijestiti da je stupila na snagu Odluka o kriterijima i načinu financiranja, odnosno sufinanciranja troškova prehrane za učenike osnovnih škola za drugo polugodište šk. god. 2022./2023., a sa primjenom ove Odluke krenut ćemo od ponedjeljka 9. siječnja 2023. godine.

To znači da će učenici koji redovito pohađaju osnovnu školu u drugom polugodištu školske godine 2022./2023. ostvariti pravo financiranja prehrane u iznosu od 10,00 kn/1,33 eura po danu, za dane kada je na nastavi, odnosno sredstva će se doznačiti i za učenike koji je u kontinuitetu izostao najviše do tri dana.

Prema tome, od ponedjeljka svi učenici od 1.-8. razreda hranit će se u školskoj kuhinji bez participiranja roditelja u plaćanju školske kuhinje. Učenici u Matičnoj školi u Svetom Ivanu Žabnu i učenici u PŠ Cirkvena imat će osiguran obrok prema jelovniku koji nam doznačuje osnivač u sklopu projekta „Pametan obrok za pametnu djecu“. U PŠ Sveti Petar Čvrstec i PŠ Trema dogovorit ćemo dostavu obroka u dogovoru s lokalnom trgovinom dok se ne osiguraju materijalni uvjeti da će svi učenici imati topli obrok.

U slučaju da se netko od djece izjasni da se ne želi hraniti u školskoj kuhinji, roditelj/skrbnik će morati potpisati Izjavu da se njegovo dijete ne želi hraniti u školskoj kuhinji.

Ravnatelj:

Tomislav Hanžeković

OBAVIJEST
Autor: Vesna Benković, 5. 1. 2023.

Sveti Ivan Žabno, 5. siječnja 2023.

OBAVIJEST

Polazak po stanicama je po satnici kako je i bilo.

PŠ Trema: Učenici su na nastavi od 8,00 sati.

PŠ Sveti Petar Čvrstec: Učenici su na nastavi od 8,15 sati.

Ravnatelj:

Tomislav Hanžeković