Školsko natjecanje iz Likovne kulture
Autor: Vesna Benković, 9. 2. 2023.

Školsko natjecanje iz Likovne kulture održano je 7.veljače 2023. Tema je bila vrlo zanimljiva i suvremena. Učenici su imali zadatak izraditi kratku animaciju na temu „Ples“. Radili su na tabletima u zadanoj aplikaciji. Ples su trebali prikazati pomoću geometrijskih i slobodnih likova čijim su pokretima gradili ritam, a odabirom boja prikazali kontraste boja. (...)

Posebno veseli što je ove godine bio jako veliki interes učenika za natjecanje iz Likovne kulture. Naime, prijavilo se čak 27 učenika. Bio je to vrlo izazovan zadatak za učenike koji su pokazali svoju kreativnost koristeći suvremene digitalne alate.

Na županijsku razinu natjecanja upućena su tri rada naših učenica koje su dobile najveći broj bodova: Marinela Slunjski (6.a), Lucija Đurković (5.b) i Manuela Husajina (6.a). Njihove radove za sada ne smijemo objaviti jer tako nalažu pravila natjecanja.

Čestitamo učenicama i želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Ivančica Podhraški, učiteljica likovne kulture

Školsko natjecanje iz Likovne kulture
Autor: Vesna Benković, 9. 2. 2023.

Čestitamo učenicama i želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju!

Ivančica Podhraški, učiteljica likovne kulture