Zlatna vrata ožujka
Autor: Vesna Benković, 13. 3. 2023.

8. ožujka u našoj matičnoj školi je, u suradnji sa ŠK „Tomislav Goran“ Sveti Ivan Žabno održan šahovski turnir „Zlatna vrata ožujka“. Na turniru je sudjelovalo čak 30 učenika od 1. do 8. razreda. (...)

Igralo se u švicarskom sustavu, u 5 kola, a tempo igre je bio 7 minuta plus 3 sekunde po igraču. Na turniru je podijeljen 1 pehar, 18 medalja i 20 plaketa. Pehar je, sa 5 osvojenih bodova pripao Heleni Domislović, dok su prve tri medalje sa osvojili Mihael Zrinski, Kristijan Habijanec i Leon Međimorec, kao i Niko Jurić, Matej Vincelj i Andrija Pukec.

Ostale medalje i plakete osvojili su: Rita Rajković, Matej Kristić, Korina Smuđ, Matijas Šolaja, Gabriel Stručić, Noemi Balažinec, Lorena Mesec, Patrik Mišura, Mihael Miklica, Noa Bakar, Jakov Kopseak, Vedran Radotović, Paško Jozić, Niko Remuš, Tihomir Kobal, Ivan Lalić, Marcel Bratanić, Marko Medač i Stjepan Jakopić. Najbolji u kategoriji malih dječaka bili su Mateo Tutek, El Massri Ivan Christiano i Luka Jurić, a najbolje male djevojčice Danijela Zvonar, Nikolina Jozić i Dora Njegovac.

Voditelj turnira je Vladimir Karagić, a direktor turnira Tomislav Hanžeković.

Vesna Benković, knjižničarka

Zlatna vrata ožujka
Autor: Vesna Benković, 13. 3. 2023.

Voditelj turnira je Vladimir Karagić, a direktor turnira Tomislav Hanžeković.

Vesna Benković, knjižničarka