Radionica uz Medjunarodni dan pripovijedanja
Autor: Vesna Benković, 31. 3. 2023.

Uz Medjunarodni dan pripovijedanja, u 5.b razredu je održana dvosatna radionica smišljanja i pripovijedanja priča. U prvom dijelu radionice učenici su, na temelju slikopriče Smibić, pisali svoje priče. (...)

U drugom dijelu radionice učenici su, na temelju motiva (plastificiranih slika) iz knjiga Zvonimira Baloga (ilustracije Z. Baloga i Ivana Viteza) "pleli" svoju zajedničku priču.

Na pitanje Tomislava Hrebaka, učitelja hrvatskog jezika, kako im se svidjela radionica, učenici su odgovarali da im je bila zanimljiva te su izrazili zadovoljstvo što su naučili kako zamisliti i ispripovjediti priču.

Radionicu je, uz podršku i pomoć Tomislava Hrebaka i asistentice Ivanke Pavić, osmislila i realizirala knjižničarka Vesna Benković.

Radionica uz Medjunarodni dan pripovijedanja
Autor: Vesna Benković, 31. 3. 2023.