Pametan obrok za pametnu djecu

Dokumenti za prikaz
FAIR PLAY ZA DAN ŠKOLE
Autor: Vesna Benković, 16. 5. 2023.

U našoj školi je 12. 5. 2023. bilo jako veselo. Učenici i učitelji slavili su njezin rođendan. Prijepodne u novoj sportskoj dvorani održan je sportski dan na kojem su sudjelovali učenici MŠ i svih PŠ-a. Natjecanja su bila raznolika. (...)

Učenici od 1. do 4. r. natjecali su se u graničaru. U konkurenciji 1. i 2. r. pobijedila je ekipa Štrumpfovi iz PŠ Cirkvena, dok je u kategoriji 3. i 4. r. pobjedu odnijela ekipa Vitezovci iz MŠ. Sva natjecanja graničara koordinirala je učiteljica Tatjana Kopjar.

Zanimljivo je bilo gledati i odmjeravanje snaga učenica s učiteljicama u badmintonu. Prvo mjesto osvojila je ekipa učiteljica (Carević - Tutić), a drugo i treće mjesto izborile su ekipe učenica:  Gaši - Čović (2. mjesto) i Zvonar -Žunić (3. mjesto.)

Finale sportskog dana bila je nogometna utakmica između ekipe učitelja i učenika. Učiteljska ekipa u sastavu Tomislav Hanžeković (ravnatelj), Mario Trninić (vjeronauk), Leonardo Ištvanić (fizika), Marko Kranjčević (matematika), Karlo Pandur (njemački jezik) i Miljenko Sokač (domar) hrabro se nosila s učeničkom ekipom u sastavu Lucijano Omerović (5.a), Ivan Markovec i Patrik Mišura (7.a), Andrija Pukec i Gabrijel Stručić (7.b), Mateo Kopjar (7.c), Maksim Đuričić, Ivan Igrić i Roko Sokač (8.a). Učenici su s tribina iz sveg glasa podržavali obje ekipe i naglašavamo da je bilo neizvjesno sve do samog kraja kada je pobjedu zasluženo izborila učenička ekipa. Sva natjecanja nadzirao je učitelj Predrag Uremović.

Natjecatelji su na kraju dobili simbolične nagrade. Nogometašima su podijeljene medalje, badmintašicama majice, a graničarima najslađa nagrada - bombončići. Dobro raspoložena bila je i navijačka ekipa koja je pratila svaku utakmicu i navijala za svoje favorite, ali podržavala i sve ostale natjecatelje.

Čestitamo svim natjecateljima i navijačima na poštenoj igri i podršci. Svi su pokazali da nije važno pobijediti, već sudjelovati i uživati u sportu. Tako se slavi rođendan škole!