Utrka grada Križevaca 2019.
Autor: Vesna Benković, 9. 5. 2019.

18. travnja 2019. u Križevcima je održana 24. ulična utrka grada Križevaca. Sudjelovali su učenici 5 škola. Prvo mjesto zauzela je ekipa Osnovne škole "Ljudevit Modec" Križevci. Drugo mjesto pripalo je Osnovnoj školi "Vladimir Nazor" Križevci, a treće ekipi Osnovne škole "Sveti Petar Orehovac". Četvrto mjesto zauzeli su učenici naše škole, a posljednje, 5. mjesto pripalo je Osnovnoj školi "Sidonije Rubido Erdody" iz Gornje Rijeke.

Ovo je popis učenika naše škole koji su sudjelovali u utrci.

Dječaci - 1. i 2. razred: Matej Mihaelić, Ivan Kovačec, Niko Jurić, Luka Trbušek, Noa Bakar, Antonio Kobal i Matija Šolaja.

Djevojčice - 1. i 2. razred: Tesa Vranešić, Matea Žunić, Ena Njegovac, Leona Feltrin, Lejla Kunjek, Lorena Njegovac, Lucija Matušin.

Djevojčice - 3. i 4. razred: Patricija Pukec, Ivona Kump, Katarina Jozić, Petra Matušić, Antonia Kovačec, Lana Bauman.

Dječaci - 3. i 4. razred: Marko Zvonar, Dorijan Habijanec, Teo Matušin, Anrija Perić, Adrijan Tadić, Kristijan Habijanec, Carlos Tadić.

Djevojčice - 5. i 6 razred: Nina Đurinić, Jelena Gašparić, Gabrijela Medač, Dorotea Slunjski, Patricija Ferenčina, Valentina Vidović, Lucija Kukec, Lana Mišura, Lana Kelemen.

Dječaci - 5. i 6. razred: Filip Pintač, Jan Pelin, Gabrijel Šargač, Dorijan Pintić, Borna Vranešić, Dubravko Međimorec, Nikola Gaši, Josip Topolovec, Miran Aragović, Leon Bauman.

Djevojčice - 7. i 8. razred: Mia Perić, Antonija Masnec, Leona Nerendić, Selena Dončević, Elena Aragović, Andrea Rajković, Leonora Radmanić, Ana Žunić, Nirvana Sinani, Dorotea Ferenčina, Magdalena Horvat, Gabrijela Zvonar, Anja Petrović, Lorena Bauman, Paula Gotić, Leona Nerendić.

Dječaci - 7. i 8. razred: Kristijan Totić, Matija Pintač, Alexandar Uzelac, Ivan Mario Manojlović, Dorijan Zvonar, Filip Kušec, Matej Mihajlic, Livio Rumenjak, Karlo Palatinuš, Fabijan Sokač, Mihael Jambrović, Vinko Babić.

Učenike su trenirali i vodili nastavnici tjelesnog i zdravstvene kulture Predrag Uremović i Magdalena Markešić.