Autor: Vesna Benković, 13. 3. 2020.

REPUBLIKA HRVATSKA                                                                                                                                 KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA GRIGOR VITEZ                                                                                                                          SVETI IVAN ŽABNO

U Sveto Ivanu Žabnu, 13.3.2020.

OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE

Poštovani roditelji, učenici,

Obavještavam Vas da smo sukladno uputama MZO-a krenuli u pripremne aktivnosti oko moguće organizacije nastave na daljinu. Škola će svim učenicima koji kod kuće nemaju osiguran uređaj ili pristup Internetu ponuditi tablete kako bi učenici mogli pratiti nastavu.

Škola je dobila rok da te pripremne aktivnosti provede do ponedjeljka 16.3.2020. pa pretpostavljam da će nastava u ponedjeljak biti po rasporedu osim u slučaju nekih novih preporuka Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o čemu ćete biti naknadno obaviješteni.

Također obavještavam roditelje da sukladno uputama provodimo mjere u školi prema kojima se prostori i dodirne točke u zgradi čiste više puta dnevno, no apeliram i na roditelje da podsjete djecu na važnost higijene prilikom boravka u školi, a pogotovo to da moraju često prati ruke.

Ako učenici imaju simptome respiratorne bolesti (kašalj, kihanje, povišena temperatura…) molim da ih ne šaljete u školu i da im omogućite ostanak kod kuće.

Molim roditelje da u slučaju bilo kakvih pitanja slobodno kontaktiraju Školu ili ravnatelja osobno.

Ravnatelj:

Tomislav Hanžeković