Obavijest za roditelje i učenike- VAŽNO
Autor: Karlo Pandur, 9. 4. 2020.

Sveti Ivan Žabno, 8. travanj 2020.

OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE – VAŽNO!!!

Škola na daljinu odvija se od 16. ožujka 2020. godine. U tom perodu od skoro četiri tjedna radili smo po našem školskom rasporedu i nije bilo vrednovanja naučenoga. Moram reći da sam u stalnom kontaktu s učiteljima i da se oni s obzirom na situaciju trude da učenicima pripreme što kvalitetnija predavanja koristeći razne digitalne alate uz jasne upute što treba naučiti, odnosno što je bitno. Dužnost i Vas kao roditelja je da učenicima prenesete da je sudjelovanje u online nastavi obveza kao da oni idu u školu.

Javno bih pohvalio učenike koji redovito i vrlo marljivo ispunjavanju svoje obveze, ali isto tako ima i učenika koji iz nekih razloga izbjegavaju svoje školske obveze. To će se u narednom periodu morati promijeniti, jer ćemo nakon 13. travnja 2020. (nakon Uskrsa) krenuti sa vrednovanjem i ocjenjivanjem u online nastavi prema naputku MZO-a. Stoga molim sve učenike koji nisu izvršili svoje obveze prema učiteljima da to učine do kraja ovog tjedna, odnosno da dostave sve zaostale zadaće i i radove  iz svih predmeta. Aktivnost i redovitost ispunjavanja školskih obveza također će biti element za ocjenu iz pojedinog predmeta. Naravno da će učitelji imati razumijevanja ako učenik zbog bolesti ne može pratiti online nastavu, o čemu treba na vrijeme obavijestiti razrednika.

Obavijest o terminima pismenih i usmenih ispita bit će objavljeni do kraja tjedna na stranicama Škole. Također bih zamolio roditelje da što je moguće redovitije provjeravaju aktivnost učenika u online nastavi kontaktirajući razrednika u terminima predviđenima za informacije roditelja.

Hvala na razumijevanju!

Tomislav Hanžeković, ravnatelj